تشخیص سرطان

تشخیص سرطان

به طور کلی بهتر است هر فردی با علائم سرطان آشنا باشد تا در صورت هر گونه علائم کم بتواند به سرعت تشخیص و برای درمان آن اقدام کند برای مثال همان طور که می دانید سرطان خون گلبول های قرمز را درگیر می کند به طور کلی گلبول های خون در چند دسته قرار می گیرد که عبارتست از گلبول های سفید و قرمز و پلاکت ها و هنگامی که بحث ما سرطان باشد منظور درگیری گلبول های سفید است .

تشخیص-سرطان

یکی از مهم ترین وظایف گلبول های سفید دفاع از سیستم ایمنی بدن ما است آن ها در مقابل حمله باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها و دیگر سلول ها از بدن دفاع می کنند وقتی فردی مبتلا به سرطان خون می شود نشان می دهد که گلبول های سفید دیگر حالت دفاع از سیستم ایمنی بدن را ندارند به و به سرعت از بین می روند و  همین عامل باعث رشد سرطان می شود . محل تولید شدن گلبول های سفید در مغز استخوان است و برخی دیگر از گلبول های سفید در غدد لنفاوی ، طحال و غده تیموس تولید می شوند هنگامی که گلبول سفید تولید می شود از طریق جریان خون در کل بدن به همه ی قسمت ها راه پیدا می کند .

تشخیص سرطان با یک قطره خون

خوشبختانه با استفاده از روش های جدید دانشمندان سوئد توانسته اند جهت تشخیص توده های سرطانی و جلوگیری از روش های تهاجمی با استفاده از آزمایش خون گامی به جلو بردارند در واقع با آزمایش خون توانسته اند تمام پلاک های موجود را تشخیص دهند و بهترین و مناسب ترین روش تشخیصی محسوب می شود که تا 96 درصد تشخیص با دقت و درست است .

طبق تحقیقات دانشمندان و محققان دانشگاه انگلیس به این نتیجه رسیده اند که با نور ماورای فرابنفش و بررسی از DNA نمونه خونی می توانند به خوبی توده های سرطانی را تشخیص دهند .

برخی از خدمات کلینیک فوق تخصصی آنکولوژی آروین عبارتست از :

درمان سرطان

غربالگری سرطان

بخش اورولوژی

شیمی درمانی

رادیوتراپی

قلب

راه های ارتباطی

 ایران – تهران – فلکه دوم صادقیه – ستارخان – بلوار شهدای صادقیه – کوچه پرویز – پلاک 15 – کلینیک روشنا – طبقه ششم

09109200471 – 02144285617

info@arvin-center.com

پیج اینستاگرام

کانال تلگرام

پاسخ